ponedjeljak, 16 mart 2020 16:30

Obavještenje za javnosti - COVID-19

Obavještavamo javnost da je DOO “Komunalne djelatnosti” Bar u vidu sprječavanja , pojave i eventualnog širenja Corona virusa preduzelo sledeće mjere:

1. Svi zaposledni su pisanim putem informisani o Corona virusu , mjerama opreza koje su uvedene, preventivnim mjerama zaštite koje je potrebno preduzeti i načinu zaštite od virusa.
  2. U toku dana izvršiće se dezinfekcija svih poslovnih prostorija Društva, pijace, pijace mješovite robe, autobuske stanice, mehanizacije i Gradske kapele.
  3. Uvedena su dežurstva, a dalji rad će se prilagoditi novonastaloj situaciji.
  4. Obustavljen je do daljnjega rad sa strankama, sem za plaćanje računa u zgradi uprave na IV spratu i na Tržnici u Baru.
  6. Sve servisne informacije mogu se dobiti na brojeve telefona 030/311-418 i 030/311-957 , kao i našem Facebook profilu DOO Komunalne djelatnosti Bar i Instagram profilu komunalne_djelatnosti_doo_bar.

Grabuljanje lista sa travnjaka i pješačkih staza u ulici Maršala Tita.

Redovni poslovi na metlanju i pročišćavanju terena na šetalištu u Baru i oko dvorca Kralja Nikole.

ponedjeljak, 18 novembar 2019 20:29

Uklanjanje opalog lišća

Izvvršeno grabuljanje lista duž ulice, bulevara i na razdjelnim ostrvima, travnjaka i pločnika pored Doma kulture.
Orezivanje rastinja pored Doma revolucije.

Ulica Rista Lekića,Bulevar dinastije Petrovića, ulica Maršala Tita

Nakon prijave građana u najkraćem roku riješen je problem krađe poklopaca na stubovima javne rasvjete